RETRO ZMRZLINA


Vážení zákazníci, každý rok (od dubna do září) pro Vás otvíráme stánek s točenou retro zmrzlinou

Točená retro zmrzlina bude u nás každý den od 12-18hodin. Od prvotního otevření našeho hostince již uběhlo spoustu dní, ale náš náhled na naše služby se nikterak nezměnil, stále vyhlížíme dopředu jak Vám poskytnout kvalitu za rozumnou cenu, která je stvrzena proškoleným a hlavně sympatickým kolektivem, který pracuje s nejnovější technikou.

Stále více z Vás se nás ptalo na točenou zmrzlinu. Věřte, nebylo to jednoduché sehnat dobrého výrobce zmrzliny a ani sehnat kvalitní stroj. Činských stroju je na trhu nepřeberné množství. My v Lokálce jsme dali raději přednost české kvalitě. Zmrzlinu Vám budeme točit na kvalitním stroji od pana Němce z Českých Budějovic a zmrzlinu pro Vás vyrábí pan Vítek z Červeného Kostelce. Jak vidíte, zachováváme české dodavatele. Vše bylo dlouhodobě vytvářeno s našimi kolegy cukráři a techniky.

1. Kvalita surovin
2. Kvalita strojů a výrobníků
3. Školený a ochotný personál
4. Čistota a pořádek
5. Místo stánku pečlivě připraveno

Všechny tyto věci musí do sebe zapadnout a pak jste v podstatě u nás. Naše služby se snažíme neustále vylepšovat, a proto podstupujeme různá školení. Celý proces výroby zmrzliny je na vysoké profesionální úrovni a můžeme Vám garantovat, že zmrzlina, kterou si u nás zakoupíte, není vyrobena formou práškových směsí, ale dle patentované přírodní receptury pana Vítka.
Proto bych Vám všem chtěl popřát dobrou chuť a hlavně hodně pohody či zdraví při vychutnání naší točené zmrzliny či jiných nabízených služeb.

Přesný termín zahájení sezony se dozvíte na našem facebooku lokalkahostivice

Děkujeme, tým Lokálky..