ŽIVÁK u nádraží (Hostivice)


Pořad Živák u nádraží se každý rok vrací v letních měsících na naší zahrádku..

Projekt Kamila Šternberga – pořad Živák u nádraží se opět hlásí se svými středami do podvědomí všech posluchačů. Již druhým rokem, nám budou hrát, zpívat a povídat stálí protagonisté JKR –  Jarda, Kamil (Sjúdú) a Ríša.. Věříme, že Vás překvapí a na svá vystoupení si pozvou i nějakého zajímavého hosta.! Prý se můžeme těšit.

Spolu s týmem techniků a produkce pořadu „živák u nádraží…“ Vás rádi přivítáme na tzv. malém podiu, které je improvizováno do zahrádky v hostinci Lokálka.  Začínáme vždy od 18:00 do 22:00 hodin (hrajeme za každého počasí).
Jako tradičně se většinu informací o našem živáku u nádraží dozvíte samozřejmě nejlépe na koncertě „ živě…“
Věříme, že naše pozvání přijmete (vstupné se neplatí) a stanete se tak aktivními posluchači živého …. Váš potlesk zároveň pomůže našim hostům překonat trému a koncert tak bude mít (stejně jako vždy v minulosti) výbornou atmosféru. No a pokud byste přece jen nemohli přijít, zachovejte nám přízeň sledováním našich stránek    http://lokalkahostivice.cz/magazin-2/   Jistě se potkáme někdy při příštích hudebních produkcích „ živě…“ o kterých Vás budeme tímto způsobem opět informovat.

tým Lokálky..