Restaurace

Srdečně Vás zveme do nově zrekonstruované restaurace, 300 let stare budovy, která se nachází poblíž vlakového nádraží Hostivice. Kapacita restaurace činní 60 míst. K restauraci náleží ještě klubovna pro vášnivé kulečníkáře. Kolem restaurace se dá pohodlně zaparkovat automobil. Restaurace je v letních měsících oblíbenou zastávkou turistů a cyklistů.

Nabízíme pořádání rodinných oslav, rautů, firemních akcí, školení zaměstnanců, ukončení roku, maturitních večírků, smutečních hostin a svateb až pro 60 osob v našich prostorách. Tyto prostory jsou nově zrekonstruované a plně vybavené pro uspořádání těchto větších akcí za naší podpory. Zajišťujeme Catering pro Vaše akce vše po dohodě. Projekce sportovních přenosů na plátno a hudebních produkcích.

V Hostivici jsme jediná restaurace, která Vám nabídne velký výběr chlazených a trvanlivých jídel. Trvanlivá jídla jsou zavařená a vydrží vám 6.měsíců. Jídla Vám k obědu ohřejeme, nebo si je odnesete domů.

Týdenní menu nabízí 5 druhů hlavních jídel a 2 druhy polévek od 96 Kč, otevřeno denně od 11:00 do 22:00, polévky velké porce 400ml, česká klasika smažák, studentský řízek, speciality maxi řízek, buřt na pivě Lucifer a 13 druhů pizzy. Čepujeme tankové pivo Staropramen 10°, ostatní piva, nefiltrovaná 11°, extra hořká 12° a speciály z malých pivovaru s větším obsahem alkoholu.  Pro milovníky limonád máme točené limonády a nanuky. Na své si přijdou i sportovní sáskaři, je zde k dispozici terminal BetX.

Nabízíme široký výběr destilátů, vín a nealkoholických nápojů.

Podmínky si můžete dohodnout na info@lokalkahostivice.cz nebo na telefonu 606022630.

Restaurace